KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13342227
nr 1334 2227
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition med man och kvinna. Signerad, numrerad EA II/XI, oramat löst blad, bladets mått: 61x86 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:19:12
29/6 18:14:12
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander